Spekaviru sovs - Nica (38 of 142)

Rīgas Centrāltirgū baļķa celšanas čempionāts 27.06.2019.

loglift_sestdiena_200_290mm_5mmbleed_v2-01

 

Šo sestdien, 27.jūlijā, Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā no pulksten 11.00 līdz 15.00 notiks “Latvia Open Log-lift Championship” sacensības spēkavīriem.
“Šīs ir unikālas sacensības, kur savu spēku demonstrēs Latvijas labākie spēkavīri, kā arī citi svaru celšanas sporta pārstāvji, sacenšoties baļķa celšanā trīs piegājienos, ar katru piegājienu izvēloties aizvien lielāku svaru. Uz pasākumu tiks uzaicināti arī viesi no tuvākajām kaimiņvalstīm. Šobrīd Latvijas rekords baļķa celšanā pieder Dainim Zāģerim – 200 kg” stāsta biedrības “Sporta klubs Stipriem” pārstāvis Alberts Jānis Liepiņš.
Atlēti sacentīsies divās svara kategorijās – līdz 105 kg un absolūtajā. Cīņā dosies tādi pazīstami spēkavīri, kā Latvijas rekorda turētājs un SCL pasaules spēkavīru čempions Dainis Zageris, varākkārtējs World Strongest Man sacensību dalībnieks Aivars Šmaukstelis, iepriekšējā gada čempionāta uzvarētājs Didzis Zariņš un otrās vietas ieguvējs Maris Juzups, pasaules čempions U-105 SCL un Ultimate Strongman versijās Māris_Krievelis, “Pēdējais Imperators” Māris Rozentāls, lietuviešu leģenda Vidas Blekaitis u.c. atlēti.
Sacensību laikā skatītājiem tiks sniegta iespēja ne vien vērot spēkavīru cīņas, bet arī iejusties muskuļoto atlētu lomā. Drosmīgākie varēs izmēģināt dažus no spēka vingrinājumiem, pārliecinoties par savu spēju robežām. Skatītājiem, arī pašiem mazākajiem, notiks konkursi, kuros varēs iegūt lieliskas čempionāta atbalstītāju sarūpētas balvas.
Visu sacensību garumā apmeklētājus izklaidēs DJ 24k.
Pasākuma organizatori aicina ikvienu interesentu klātienē vērot sacensības un atbalstīt spēkavīrus viņu cīņā par uzvarētāja titulu.
Vairāk informācijas – stiprinieki.lv
Uz tikšanos krāsainākajā vietā pilsētā – Rīgas Centrāltirgū!